Akademia kompetencji językowych i komputerowych

Zdobądź dodatkowe umiejętności komputerowe lub językowe! Recon Consulting sp. z o. o. prowadzi nabory na bezpłatne szkolenia on-line z zakresu: Photoshop, Wordpress, Corel, ECDL, a także języków angielskiego i niemieckiego. Projekt “Naprzeciw oczekiwaniom – akademia kompetencji językowych i komputerowych” jest dofinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego.

CO? – projekt “Naprzeciw oczekiwaniom – akademia kompetencji językowych i komputerowych”

KIEDY? – projekt trwa do 31.12.2022

GDZIE? – on-line

W ramach projektu “Naprzeciw oczekiwaniom – akademia kompetencji językowych i komputerowych”, realizowane są szkolenia z zakresu: Photoshop, Wordpress, Corel, ECDL, a także języków angielskiego i niemieckiego.

Celem projektu jest wzrost kwalifikacji i kompetencji w zakresie umiejętności ICT i języków obcych u min. 1 640 pracujących osób dorosłych z obszaru woj. śląskiego, uczestniczących z własnej inicjatywy w szkoleniach i kursach.

Realizatorem projektu jest RECON Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie. Firma świadczy usługi rozwojowe, w szczególności skupiając się na usprawnieniu indywidualnych procesów szkoleniowo-doradczych. Firma oferuje zarówno szkolenia w pełni dofinansowane, jak też tworzone od podstaw dla zamawiającego.

Wsparcie w ramach projektu adresowane jest do osób:

• pracujących, które zamieszkują lub pracują na terenie województwa śląskiego
  • dorosłych (powyżej 18 roku życia)
  • zainteresowanych z własnej inicjatywy nabyciem, uzupełnieniem lub podwyższeniem kwalifikacji z zakresu języków obcych oraz umiejętności ICT.

W projekcie mogą również uczestniczyć osoby przebywające na urlopie macierzyńskim/tacierzyńskim.

Punkty premiujące podczas rekrutacji będą przyznawane osobom należącym do między innymi jednej z grup: osoby o niskich kwalifikacjach, osoby z niepełnosprawnościami, osoby powyżej 50 roku życia.

ZAPISY / SPOSÓB APLIKACJI

Szczegóły dotyczące zgłoszeń do projektu są dostępne na stronie.

Pytania można zadać organizatorowi drogą mailową.

Twoja ocena: Nic Średnia: 3 (2 votes)