Akademia Liderów Rynku Kapitałowego

Jesteś zainteresowana/y rynkiem finansowym i karierą na wysokich stanowiskach w branży? Weź udział w XV edycji Akademii Liderów Rynku Kapitałowego, programu Fundacji im. Lesława A. Pagi!

CO? - Akademia Liderów Rynku Kapitałowego
KIEDY? - 6-19.07.2020, finał: 24.09.2020

Od 14 lat program odbywa się w formie dwutygodniowej szkoły letniej, organizowanej w lipcu, w podwarszawskim hotelu. Uczestnicy biorą udział w intensywnych szkoleniach i warsztatach prowadzonych przez przedstawicieli firm na polskim rynku finansowym. Jednym z atutów, programu, które czynią go wyjątkowym są wieczorne spotkania typu leadership – nieoficjalne i półformalne rozmowy z najciekawszymi osobistościami polskiej gospodarki.

Organizatorem Akademii jest Fundacja Lesława A. Pagi. Partnerami Strategicznymi XV edycji Akademii Liderów Rynku Kapitałowego są Bain & Company oraz Partner Strategiczny Bankowości - Santander Bank Polska.

Program skierowany do studentów studentów i absolwentów kierunków związanych z finansami.

APLIKACJA
Rekrutacja do programu składa się z dwuetapowego procesu. Pierwszy - wysyłanie zgłoszeń trwa od 1 lutego do 5 kwietnia 2020 r. Spośród nadesłanych aplikacji wybierane są te najlepsze, a kandydaci
biorą udział w rozmowach rekrutacyjnych z komisją - Alumnami oraz koordynatorką programu.
Ostatecznie do programu zostaje zakwalifikowanych 30 osób. Regulamin programu dostępny jest na
stronie . Do programu dostaje się tylko 8% osób, które przesłały swoje aplikacje.

Więcej informacji na stronie internetowej.