ARK 2018: szkolenie online "Tajniki autoprezentacji"

Chcesz zabłysnąć podczas publicznej prezentacji? Popracować nad pewnością siebie? Poznać metody walki z tremą? Weź udział w szkoleniu online "Tajniki autoprezentacji" i zostań ekspertem bez wychodzenia z domu! Zarezerwuj swój czas 19 lipca 2018 r.

CO? - szkolenie  „Tajniki autoprezentacji”
KIEDY? – 19 lipca 2018 r., godz: 10:00-13:00.
GDZIE? – on-line

Podczas szkolenia "Tajniki autoprezentacji" dowiesz się m. in:

• jak przygotować się do przemowy,
  • jak używać mowy ciała,
  • co to jest Dress Code,
  • jakie mamy kody ubioru i gdzie ich przestrzegać,
  • jak poprawnie i dobrze napisać profesjonalne CV.

O PROWADZĄCYM:
Szkolenie poprowadzą Anna Gluch oraz Daria Kurko - Starsze Specjalistki ds. Pozyskiwania Kandydatów w firmie Alexander Mann Solutions.

Szkolenie skierowane jest do wszystkich studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego, którzy chcą poznać sztukę publicznych wystąpień i tajniki mowy ciała.

Zapisy rozpoczynają się od 12 lipca br. od godz. 8:00 i odbywają się poprzez formularz rejestracyjny.
O zakwalifikowaniu się uczestnik zostanie poinformowany na dwa dni przed szkoleniem. Instrukcja dostępu do szkolenia online zostanie udostępniona uczestnikom drogą mailową.