ARK 2018: szkolenie „Zarządzanie czasem”

Czujesz czasem, że czas ucieka Ci przez palce, nie potrafisz sam się zdyscyplinować, a terminy śnią Ci się po nocy? Zapisz się na szkolenie z zarządzania czasem w języku niemieckim! Czekamy na Ciebie z firmą PwC SDC, 22 sierpnia 2018r. w ramach wakacyjnej Akademii Rozwoju Kariery 2018!

CO? – szkolenie w języku niemieckim „Zarządzanie czasem”
KIEDY? -  22 sierpień 2018 r., godzina 10:00-14:00
GDZIE? - sala 133 w Studenckiej Strefie Aktywności, budynek rektoratu UŚ
(Katowice, ul. Bankowa 12)

Podczas szkolenia dowiesz się:

• jak zarządzać czasem zarówno w odniesieniu do swoich miejsc pracy jak i w życiu prywatnym,
  • poznasz techniki kontroli czasu, techniki planowania dnia, techniki planowania długoterminowego   oraz sposoby ustalania priorytetów danych zadań.

PROWADZĄCY:
Alicja Szwarc-Litwińska, Anna Roter - specjaliści w firmie PwC SDC

Spotkanie skierowane jest do studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego posługujących się językiem niemieckim na poziomie B1.

ZAPISY
Zapisy odbywają się od 15 sierpnia od godz. 8:00 poprzez formularz rejestracyjny. O zakwalifikowaniu uczestnik zostanie poinformowany telefonicznie dwa dni przed szkoleniem.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)