Szkolenie „Asertywność w życiu osobistym i zawodowym”

Data wydarzenia:
8 Grudzień, 2015 - 09:30 - 13:00

Zapraszamy do udziału w szkoleniu „Asertywność w życiu osobistym i zawodowym” organizowanym przez firmę NGA HR Polska. Szkolenie odbędzie się 8 grudnia 2015 r. w godz. 9.30 – 13.00 w sali 133 w rektoracie (Studencka Strefa Aktywności) przy ul. Bankowej 12 w Katowicach.

Szkolenie skierowane jest do osób, które chcą dowiedzieć się czym jest asertywność, co daje asertywność w kontaktach, zarówno zawodowych, jak i w życiu osobistym. Udział w szkoleniu to także możliwość poznania rodzaju asertywnych zachowań oraz prawd i mitów na  jego temat.

Szkolenie poprowadzi Pan Dariusz Sobiecki – obecnie pracujący jako Starszy Koordynator ds. Rekrutacji w międzynarodowej firmie NGA HR Polska, gdzie jest odpowiedzialny za procesy rekrutacji oraz udział w projektach globalnych związanych z zagadnieniami talent aquisition.

Zapisy za szkolenie ruszają już we wtorek – 1 grudnia br. pod numerem telefonu 32 359 19 82.

Zapraszamy do udziału!

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (4 votes)