AXIS Services już 6 kwietnia na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu!

Data wydarzenia:
6 Kwiecień, 2016 - 08:00 - 16:00

Studiujesz filologię obcą? Chcesz wykorzystać swoje umiejętności językowe w pracy? Już 6 kwietnia 2016 r. firma AXIS Services będzie do Twojej dyspozycji. Odwiedź stoisko firmy w holu głównym Wydzialu Filologicznego w Sosnowcu.

Firma AXIS Services jest międzynarodowym koncernem oferującym swoim partnerom rozwiązania biznesowe. Ponad 4 000 specjalistów na całym świecie zapewnia im profesjonalne wsparcie w zakresie zakupów, sprzedaży, logistyki, jakości, zarządzania, IT, finansów oraz HR.

Podczas spotkania dowiesz się w jaki sposób można podjąć pracę w firmie, jakie są wymagania i oczekiwania oraz co korporacja oferuje swoim pracownikom.

Oferta skierowana jest głównie do studentów filologii germańskiej oraz słowiańskiej.

Zapraszamy serdecznie w godzinach 8.00-16.00!