Coaching w Biurze Karier

Data wydarzenia: 
18 Czerwiec, 2019 (Cały dzień)
Pokaż w kalendarzu: 
0

Zastanawiasz się, jak skutecznie wprowadzać długotrwałe zmiany? Jak wyznaczać cele? A przede wszystkim jak się motywować do ich realizacji? Wzmocnij swoje kompetencje podczas coachingu - już dziś umów się z jednym z naszych certyfikowanych coachów!

 

 


CO? - coaching w Biurze Karier


O WYDARZENIU
Coaching to proces, którego celem jest wsparcie Cię w dokonaniu zamierzonej zmiany i pomoc w odkrywania Twoich zasobów. Coach staje się towarzyszem Twojego rozwoju, z pomocą którego ustalisz swoje cele, dostrzeżesz swój potencjał i osiągnięcia, będziesz działać dużo efektywniej. Podczas coachingu:

  • określisz swoje cele,
  • wzmocnisz motywację do działania,
  • zaplanujesz zmianę,
  • doświadczysz radości z sukcesu!

DLA KOGO?
Studentów studiów II stopnia, 4 i 5 roku studiów jednolitych magisterskich oraz absolwentów do pół roku od ukończenia studiów.


KIM JEST COACH?

Agnieszka Dunaj

Jestem menedżerem, trenerem i dyplomowanym coachem, od 15 lat zajmuję się wspieraniem ludzi w rozwoju zawodowym i rozwijaniem umiejętności psychospołecznych. W pracy najważniejsze jest dla mnie zaangażowanie i zmiana na lepsze, lubię obserwować pozytywne skutki swoich działań. Duży wpływ na to co robię zawodowo ma podejście oparte na dowodach naukowych. Stale podnoszę swoje kompetencje, także w kierunku coachingu grupowego.

W swojej pracy jako coach kieruję się dobrem Klienta oraz uważnością w relacji z coachingowej. Cieszę się, kiedy mogę być świadkiem i wspierać odkrywanie zasobów przez Klienta, przechodzenia przez zmianę, podejmowania i realizacji czasami trudnych decyzji. O skuteczności coachingu przekonałam się osobiście i wciąż, podejmując decyzje korzystam z jego narzędzi.

W życiu poza pracą lubię spędzać aktywnie czas z rodziną, jeżdżę na rowerze i biegam, a równowagę pomaga mi utrzymać joga.


 Małgorzata Chatys

Z wykształcenia psycholog, ale od kilku lat związana jestem z doradztwem zawodowym.  W pracy stawiam na otwartość, budowanie relacji i rozwój. Bliskie jest mi podejście coachingowe zakładające, że to człowiek sam wie najlepiej, co jest dla niego dobre. W 2015 roku zdobyłam certyfikat Coacha szkoły Noble Manhattan Coaching i dalej kształcę się w tym kierunku zgodnie ze standardami ICF.

W coachingu najbardziej cieszy mnie możliwość odkrywania w drugim człowieku jego potencjału, który może wykorzystać w ważnych dla siebie decyzjach. Moją pasją są podróże, a dzięki  coachingowi i pracy z drugim człowiekiem codziennie odkrywam nieznane.

W wolnym czasie uwielbiam spędzać czas z rodziną, ciesząc się z małych rzeczy i wspólnie poznając świat. Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą.


KONTAKT
Wypełnij formularz zgłoszeniowy lub napisz e-maila, a coach skontaktuje się z Tobą, aby umówić termin spotkania.

Coaching jest realizowane w ramach projektu "STUDIA I CO DALEJ - zwiększenie konkurencyjności studentów UŚ na rynku pracy".

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego