„Dane – dlaczego są tak istotne?” - webinar Accenture

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego dane są kluczowe przedsiębiorstwa, jak ważne jest ich przetwarzanie i wydajne wykorzystanie oraz do czego możemy ich użyć - już dziś zapisz się na webinar organizowany przez firmę Accenture w ramach Accenture Training Labs - virtual edition! Już 29 października odbędzie się spotkanie online z Robertem Machejkiem, który opowie o istocie danych w przedsiębiorstwie i w pracy developera.

CO? - Webinar pt. „Dane – dlaczego są tak istotne?”
KIEDY? - 29 października 2020, godzina 18:00
GDZIE? - Spotkanie online

Już 29 października odbędzie się  spotkanie online z Robertem Machejkiem, który opowie o istocie danych w przedsiębiorstwie i w pracy developera. Poznamy odpowiedzi na pytania: Dlaczego dane dla przedsiębiorstwa są kluczowe? Jak ważne jest ich przetworzenie oraz wydajne wykorzystanie? Do czego możemy ich użyć? Porozmawiamy o tym czy o danych warto pamiętać i czy maja jakąś moc. Spojrzymy na problem od biznesowej strony i postaramy się zrozumieć, dlaczego także developer powinien o nich pamiętać.

Seria webinarów Accenture Training Labs – virtual edition to cykl spotkań online, w ramach którego w każdy czwartek o godzinie 18:00 eksperci z firmy Accenture prezentują różnorodne tematy skierowane do studentów.

O ORRGANIZATORZE
Firma Accenture działa w 4 obszarach – Strategy & Consulting, Technology, Interactive oraz Operations.

Dla wszystkich studentów i absolwentów zainteresowanych tematyką webinaru.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)