Data Science w Pythonie Case’y rozmów kwalifikacyjnych

Teraz masz szansę zajrzeć za kulisy rozmów kwalifikacyjnych i dowiedzieć się jak efektywnie podejść do problemów z zakresu analizy danych, programowania w Pythonie oraz modelowania, które mogą pojawić się na rozmowie. Weź udział w kolejnym szkoleniu w ramach Akademii Analityka i rozwijaj umiejętności, które są kluczowe na dzisiejszym rynku pracy.

CO? –  webinar "Data Science w Pythonie Case’y rozmów kwalifikacyjnych"
KIEDY? 5 września 2024r., w godz. 18.00 – 19.30
GDZIE? - online

W trakcie spotkania omówione zostanie wczytanie i przetwarzanie danych w pakiecie pandas.

Pokazane zostaną liczne przykłady wizualizacji danych w matplotlib i seaborn. Prowadzący opowie również o modelu lasów losowych (teoria, trening, walidacja, dobór hiperparametrów).

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny, a słuchacze otrzymają zaświadczenia uczestnictwa.

Szkolenie poprowadzi Piotr Ćwiakowski.

Więcej informacji.

Formularz do zapisów.