Design Journey z ING Tech Poland!

Już dziś, 4 lutego 2021 r. o godzinie 17.00, w ramach programu CRC webinars, zapraszamy na spotkanie dotyczące Design Journey.

CO? - spotkanie dot. Design Journey
KIEDY? - 4 lutego 2021 r., godz. 17.00
GDZIE? - online

Corporate Readiness Certificate to program edukacyjny realizowany od 2014 roku przez firmy działające na Śląsku, zajmujące się szeroko pojętymi usługami branży IT i prowadzony w ścisłej współpracy ze środowiskiem akademickim i uczelniami wyższymi.

Wstępem do programu są webinary CRC.

Już dziś o godzinie 17.00 zapraszamy na spotkanie z ekspertką ING Tech Poland dotyczące Design Journey. Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się jak zaprojektować swoją pierwszą aplikację.

Przed webinarem przedstawione zostaną również najważniejsze informacje dotyczące tegorocznej edycji Programu CRC.

CRC to oferta dla aktywnych i otwartych na pozyskiwanie nowej wiedzy i zdobywanie praktycznych umiejętności studentów, która daje unikalne możliwości rozwoju zawodowego.

Spotkanie odbędzie się poprzez platformę.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)