Dzień otwarty w firmie Unilever!

Biuro Karier informuje, iż Unilever, jedna z największych na świecie firm sektora dóbr szybkozbywalnych, po raz pierwszy w Polsce organizuje dzień otwarty dla studentów. Przedsięwzięcie będzie miało miejsce 2 kwietnia 2011 roku.

Podczas całodziennego spotkania w Warszawie młodzi ludzie będą mogli porozmawiać z menedżerami i innymi pracownikami Unilevera, wezmą udział w dyskusjach i multimedialnych seminariach, obejrzą siedzibę firmy i będą mogli sprawdzić się w rozwiązywaniu zadań biznesowych.

Spotkanie skierowane jest do studentek i studentów, od pierwszego do piątego roku dowolnych kierunków na uczelniach państwowych i prywatnych, zarówno z Warszawy, jak i innych miast.

Aby wziąć udział w spotkaniu, należy do 18 marca 2011 roku wypełnić aplikację na stronie: www.facebook.pl/unilever.kariera. Na tej podstawie wybranych zostanie 80 osób, które otrzymają zaproszenie do udziału w wydarzeniu.

W programie przewidziano m.in. spotkanie z Sanjay’em Dube, prezesem Unilevera w Polsce i krajach bałtyckich, a także możliwość bezpośrednich rozmów z innymi członkami zarządu firmy, menedżerami, specjalistami i polskimi pracownikami firmy, którzy pracują za granicą nad regionalnymi i globalnymi projektami (połączenie internetowe).

Planowane są seminaria dla osób zainteresowanych praktykami w poszczególnych działach firmy: marketingu, sprzedaży finansów, logistyki, personalnym. W programie zaplanowana jest także rozmowa z osobami, które odbywały praktyki w Unileverze, a potem dołączyły do zespołu firmy – osiągając nierzadko spektakularne sukcesy. Uczestnicy dowiedzą się wszystkiego o programach praktyk, programie menedżerskim i stażach, organizowanych przez Unilevera. Będzie też czas na rozmowy w mniej formalnej atmosferze.