EY Strategy & Corporate Finance School

Rusza kolejna edycja EY Strategy & Corporate Finance School. Ty też bądź częścią międzynarodowego programu EY skierowanego do studentek zainteresowanych tematyką strategii i transakcji. Dołącz do elitarnego grona i weź udział w cyklu szkoleń prowadzonych przez ekspertki EY z różnych krajów. Zyskasz profesjonalną wiedzę, nowe, międzynarodowe relacje i dostęp do społeczności kobiet w corporate finance!

CO? - EY Strategy & Corporate Finance School

EY Strategy and Corporate Finance School to nowy projekt edukacyjny dla studentek, które interesują się strategią i finansami przedsiębiorstw oraz chcą budować karierę w obszarze Strategii i Transakcji.

Uczestniczki wezmą udział w specjalnych warsztatach i kursach mistrzowskich prowadzonych przez kolegów z Polski, Czech, Grecji, Malty, Serbii, Ukrainy i innych europejskich biur EY.

EY jest światowym liderem rynku usług profesjonalnych obejmujących usługi audytorskie, doradztwo podatkowe, consulting oraz strategia i transakcje.

Zapisy odbywają się poprzez stronę.