Goldman Sachs Engineering Insight Series

Jesteś studentką lub absolwentką zainteresowaną karierą w ramach Software Engineering, Cyber Security, Quantitative Strategists oraz Systems Engineering? Weź udział w 2-dniowym programie Engineering Insight Series!

CO? - Goldman Sachs Engineering Insight Series
KIEDY? -  12 oraz 25 listopada 2020 r.
GDZIE? – online

Goldman Sachs zaprasza Studentki i Absolwentki zainteresowane karierą w ramach Software Engineering, Cyber Security, Quantitative Strategists oraz Systems Engineering do wzięcia udziału w 2-dniowym programie Engineering Insight Series. Będzie to okazja do rozmów na temat nowych trendów w technologii, ciekawych projektach technologicznych oraz o tematach Diversity & Inclusion. W ramach wydarzenia odbędą się tech talki, warszaty z pisania CV, przygotowania do rozmowy kwalifikacyjnej; sesje mentoringowe oraz wiele innych ciekawych eventów.

SPOSÓB APLIKACJI
Program odbędzie się przez platformę Zoom w czwartek, 12 listopada oraz wtorek, 25 listopada w godzinach 10:30 – 16:30. Zapisy odbywają poprzez stronę.