Hackathon DigiEduHack

Pokaż w kalendarzu: 
0

Programowanie to coś, co Cię kręci? Chciałbyś spróbować swoich sił tworząc rozwiązania dla seniorów, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji z powodu pandemii? Weź zatem udział w pierwszej edycji DigiEduHack – hakathonu organizowanego przez Uniwersytet Medyczny w Łodzi już w dniach 12-13 listopada br.!

 

 


CO? – hackathon DigiEduHack
KIEDY? – 12-13 listopada 2020 r.
GDZIE? – online


O WYDARZENIU
Głównym wyzwaniem imprezy jest stworzenie rozwiązań dla seniorów (znajdujących się w szczególnie trudnej sytuacji w czasie pandemii) poprzez wykorzystanie innowacji metodologii tworzenia i zaprezentowania ich przed jury! Ta edycja DigiEduHack zostanie zorganizowana w języku angielskim i odbędzie się on-line.

Trzy najlepsze drużyny otrzymają nagrody jury. Ponadto zespół z najlepszymi rozwiązaniami będzie mógł rywalizować za darmo w finałowym globalnym konkursie DigiEduHack: w którym może wygrać 5000 €! Każdy uczestnik otrzyma certyfikat.


O ORGANIZATORZE
Uniwersytet Medyczny w Łodzi – publiczna uczelnia medyczna, która rozpoczęła działalność 1 października 2002. Powstała po połączeniu dwóch łódzkich uczelni: Akademii Medycznej i Wojskowej Akademii Medycznej, kontynuując przy tym kilkudziesięcioletnią historię obu akademii. Genezą swą sięga istniejącego w latach 1945–1949 Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Łódzkiego.


DLA KOGO?
Rejestracja jest bezpłatna i otwarta dla wszystkich typów specjalistów, naukowców, doktorantów i magistrantów, specjalistów technicznych i seniorów.


SPOSÓB APLIKACJI
Aby wziąć udział a hackathonie, zarejestruj się klikając na stronie JOIN THIS CHALLENGE. Rejestracja jest obowiązkowa.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego