Innowacje w obszarze żywienia - EIT JumpStarter 2020

Masz ciekawy pomysł dotyczący żywności? Produktów jak i sposobów ich efektywniejszego wytwarzania, przechowywania, transportu, sprzedaży lub konsumpcji? Wprowadź go w życie i zarabiaj na nim dzięki wsparciu programu EIT JumpStarter 2020!  Zgłoszenia przyjmowane są do 5 kwietnia 2020 r.

CO? – Program „EIT JumpStarter 2020”

KIEDY? – zgłoszenia do 5 kwietnia 2020 r.

Skorzystaj z bezpłatnych szkoleń na jednym z 10 dwudniowych obozów w całej Europie. Nawiąż kontakty badawcze i biznesowe, również z przedstawicielami innych dziedzin.

Dla autorów najlepiej zapowiadających się pomysłów przewidziano również miesięczny mentoring.

Dodatkowo w finale programu będzie można uzyskać nagrodę 10000€, 7000€ lub 5000€.

Europejski Instytut Technologiczny (EIT) to unijna instytucja naukowo-badawcza z główną siedzibą w Budapeszcie. Został powołany w 2007 roku.

Program jest kierowany do osób posiadających innowacyjny pomysł dotyczący żywności: produktów jak i sposobów ich efektywniejszego wytwarzania, przechowywania, transportu, sprzedaży czy konsumpcji. Zaproszenie jest kierowane do studentów, absolwentów, doktorantów, itd.

ZAPISY / SPOSÓB APLIKACJI

Zgłoszenia do 5 kwietnia 2020 r. za pośrednictwem formularza on-line.Innowacje w obszarze żywienia - EIT JumpStarter 2020!

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie.