Konkurs ABB IT Challenge

Data wydarzenia:
8 Marzec, 2016 (Cały dzień) - 1 Kwiecień, 2016 (Cały dzień)

Ruszyła kolejna edycja konkursu ABB IT Challenge! To inicjatywa, która pozwala uwolnić kreatywność, wykorzystać wiedzę o technologiach i umiejętności pracy zespołowej. Stwórz rozwiązanie, które zmieni rzeczywistość i wygraj 25 000 złotych!

Tegoroczna edycja konkursu organizowana jest pod hasłem Learning-LevelUP. Zadanie polega na stworzeniu projektu IT, który usprawni procesy uczenia się. Jeśli masz pomysł na to, jak pomóc w efektywnej nauce uczniom lub studentom, dzieciom lub seniorom, aktywnym zawodowo lub bezrobotnym, czy jakiejkolwiek innej grupie, koniecznie wystartuj w konkursie. Zwycięska drużyna otrzyma 25 000 złotych, a dla 4 kolejnych zespołów finałowych firma przygotowała atrakcyjne nagrody rzeczowe.

ABB IT Challenge to 3 etapy:

• Etap I: Zgłoszenie projektów - od 8 marca do 1 kwietnia 2016 roku, należy zgłosić 2-3 osoby zespół i opisać pomysł, wypełniając formularz na stronie internetowej konkursu;
  • Etap II: Implementacja - zespoły zakwalifikowane do II etapu będą miały ponad miesiąć na opracowanie wdrożenia swojego pomysłu i przygotowanie wersji prototypowej rozwiązania;
  • Etap III: Wielki Finał - prezentacja rozwiązań przed konkursowym jury w siedzibie firmy ABB (prezentacja w języku angielskim).

Tegorocznej edycji ABB IT Challenge towarzyszą warsztaty z Design Thinking oraz grywalizacji.

Podejmij wyzwanie, zbierz zespół, stwórz projekt i zagraj o zwycięstwo!

Więcej informacji na temat konkursu na stronie.