konkurs „Audit OdyssEY”

Pokaż w kalendarzu: 
0

Wystartowała V edycja konkursu dla studentów Audit OdyssEY. To idealna okazja do sprawdzenia, jak w praktyce wygląda zawód audytora i czym jest badanie sprawozdań finansowych spółek.

 

 

 


CO? – konkurs „Audit OdyssEY”
APLIKACJA DO: 31 marca 2020 r.


O WYDARZENIU
Konkurs składa się z trzech etapów. Pierwszym z nich jest zarejestrowanie zespołu oraz rozwiązanie testu online, który sprawdza wiedzę z zakresu finansów i rachunkowości. W drugim etapie teamy rozwiązują zadania podczas transmisji na żywo. Drużyny z największą liczbą punktów są zapraszane na dzień pełen wyzwań, czyli finałowe case study - etap trzeci. Zespół, który najlepiej poradzi sobie z finałowym zadaniem wygra m.in. 20 000 zł i ofertę kariery w EY. Bardzo wysoko oceniane są umiejętności nawiązywania relacji z klientem, zdobywania informacji, współpracy z różnymi działami w firmie oraz analiza otrzymanych informacji.

Dodatkowym elementem konkursu jest Misja Next Wave, w której można wziąć udział indywidualnie. Trzy osoby, które najlepiej poradzą sobie z rozwiązaniem zadania otrzymają cenne nagrody rzeczowe. 


O ORGANIZATORZE
EY to światowy lider w zakresie audytu, doradztwa podatkowego, doradztwa biznesowego oraz doradztwa transakcyjnego. Działania firmy bazujące na wykorzystywaniu posiadanej wiedzy oraz doświadczenia przyczyniają się do budowy zaufania na rynkach kapitałowych oraz stabilności gospodarek całego świata. Celem EY jest pomoc zarówno klientom, jak i pracownikom w osiąganiu ich pełnego potencjału.


DLA KOGO? 
Konkurs jest skierowany do studentów wszystkich kierunków, zainteresowanych finansami oraz rachunkowością,  którzy chcą w praktyce zobaczyć z jakimi zadaniami zmaga się audytor w codziennej pracy.


SPOSÓB APLIKACJI
Rejestracja drużyn oraz więcej informacji na stronie.

Nie oddano jeszcze żadnego głosu
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego