Konkurs "Audit OdyssEY"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Zgłoszenia do V edycji konkursu dla studentów Audit OdyssEY wciąż trwają! To idealna okazja do tego, by bez wychodzenia z domu sprawdzić, jak w praktyce wygląda zawód audytora i czym jest badanie sprawozdań finansowych spółek.

 

 


CO? – konkurs „Audit OdyssEY”
KIEDY? – zgłoszenia przyjmowane są do 14 kwietnia br.


O WYDARZENIU
Audit OdyssEY to konkurs skierowany do studentów wszystkich kierunków, zainteresowanych finansami oraz rachunkowością,  którzy chcą w praktyce zobaczyć z jakimi zadaniami zmaga się audytor w codziennej pracy.

Konkurs składa się z trzech etapów. Pierwszym z nich jest zarejestrowanie zespołu (3- lub 4-osobowego) oraz rozwiązanie testu online, który sprawdza wiedzę z zakresu finansów i rachunkowości. W drugim etapie teamy rozwiązują zadania podczas transmisji na żywo. Drużyny z największą liczbą punktów są zapraszane na dzień pełen wyzwań, czyli finałowe case study - etap trzeci.

Zespół, który najlepiej poradzi sobie z finałowym zadaniem wygra m.in. 20 000 zł i ofertę kariery w EY. Bardzo wysoko oceniane są umiejętności nawiązywania relacji z klientem, zdobywania informacji, współpracy z różnymi działami w firmie oraz analiza otrzymanych informacji.


O ORGANIZATORZE
EY to światowy lider w zakresie audytu, doradztwa podatkowego, doradztwa biznesowego oraz doradztwa transakcyjnego z główną siedzibą w Londynie. Należy do tzw. wielkiej czwórki.


DLA KOGO?
Konkurs skierowany jest do osób zainteresowanych tematyką finansów i rachunkowości.


SPOSÓB APLIKACJI
Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do 14 kwietnia br.
Więcej informacji na www.auditodyssey.pl

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego