Konkurs Global Management Challenge

Chcesz rozwinąć swoją wiedzę, umiejętności i odkryć w sobie potencjał menedżerski poprzez grywalizację? Weź udział w symulacji biznesowej w ramach konkursu "Global Management Challenge" dla studentów!

CO? – konkurs "Global Management Challenge"

Global Management Challenge to rozbudowana symulacja biznesowa oraz międzynarodowy konkurs wykorzystujący grywalizację w zaawansowanym programie szkoleniowym. Zespoły firmowe i studenckie (3-5 osób) zarządzają wirtualnymi firmami na symulowanych rynkach.

O ORGANIZATORZE

​Global Management Challenge Poland jest inicjatywą firmy BIGRAM, która od ponad 25 lat realizuje kompleksowe usługi rekrutacyjne i doradcze dla biznesu.

W konkursie mogą wziąć udział studenci z różnych lat, kierunków, wydziałów i uczelni. Aby aplikować należy zebrać drużynę od 3 do 5 osób.

W polskiej edycji konkursu Global Management Challenge mogą brać udział jedynie osoby posiadające polskie obywatelstwo.

Rejestracja odbywa się poprzez stronę internetową.

Zgłoszenia przyjmowane są do 30 października 2018 r.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)