Konkurs AIPomysł

Jesteś studentem? Działasz aktywnie? Już teraz możesz zgłosić się do projektu AIPomysl i ubiegać się o stanowisko lokalnego Heada, który promować będzie ideę przedsiębiorczości społecznej, zachęcając studentów i startupy do konkursu o nagrodę do 400,000 PLN.

CO? – AIPomysł
APLIKACJA DO: 13 listopada 2020 r.

O KONKURSIE
AIPomysł chce zaangażować do współpracy wybranych reprezentantów studentów, którzy pomogą promować konkurs lokalnie. Twój cel to zachęcić i stworzyć możliwość udziału w konkursie dla studentów, absolwentów, pracowników akademickich i startupów poprzez:

• Promocję konkursu przy uczelni i poza uczelnią
  • Zorganizowanie mini-pitch eventu online dla zgłoszonych przez Ciebie uczestników konkursu

Twój udział w projekcie trwa 3 miesiące. Dołączysz do tutorialu, który wdroży Cię do zadania i otrzymasz potrzebne zasoby i materiały marketingowe. Wcześniejsze doświadczenie nie jest wymagane.

To Twoja okazja by sprawdzić się jako przedsiębiorca, project manager, budować swój wizerunek

w środowisku innowatorów i przedsiębiorców, budować portfolio doświadczeń i uzyskać certyfikat ukończenia projektu.

Twój wkład będzie nagrodzony certyfikatem, rekomendacjami i publikacjami w mediach.

AIP jest wiodącym ekosystemem kreującym przedsiębiorczość i start-upy w Polsce i Europie. AIP to praktyczna szkoła prowadzenia biznesu dla start-upów, która umożliwia przetestowanie pomysłów na rynku na preferencyjnych warunkach i bez konieczności rejestracji działalności gospodarczej lub spółki. Oprócz łatwego startu, niższych kosztów prowadzenia działalności w porównaniu z tradycyjną działalnością, AIP zapewnia wiedzę niezbędną do testowania pomysłów na biznes oraz wyjątkowe partnerstwa mające przyspieszyć rozwój start-upów.

Więcej informacji na stronie AIP.

Zgłoszenia przyjmowane są za pomocą formularza zgłoszeniowego.