Konkurs na prace z marketingu, handlu i konsumpcji

Napisałeś pracę magisterską lub licencjacką z tematu marketingu, handlu czy konsumpcji? Chciałbyś się podzielić swoimi pomysłami? Zgłoś swój udział w konkursie Polskiego Naukowego Towarzystwa Marketingu.

CO? - Konkurs na prace z marketingu, handlu i konsumpcji
Polskiego Naukowego Towarzystwa Marketingu
APLIKACJA DO: 31 października 2017 roku

Tematyka przesłanej na konkurs pracy dyplomowej musi mieścić się w jednym z trzech obszarów, tj.: marketingu, handlu lub konsumpcji.

Celem organizowanego konkursu jest:

1. Popularyzacja problematyki marketingu, handlu lub konsumpcji w środowisku akademickim jako zagadnień kluczowych dla rozwoju konkurencyjności przedsiębiorstw i polskiej gospodarki.
  2. Zachęcanie studentów do podejmowania i zgłębiania problematyki związanej z przedmiotem niniejszego konkursu.
  3. Integracja środowiska marketingowego wśród osób kończących studia ekonomiczne i rozpoczynających swoją karierę zawodową.

W konkursie przewidziano, w każdej z dwóch kategorii prac, jedną nagrodę główną i dwa wyróżnienia.

• Zwycięzca konkursu w kategorii najlepsza praca magisterska otrzyma nagrodę finansową w wysokości 800 pln.
  • Zwycięzca konkursu w kategorii najlepsza praca licencjacka otrzyma nagrodę finansową w wysokości 400 pln.
  • Autorzy prac wyróżnionych otrzymają dyplomy zaświadczające o zajętym miejscu w konkursie.
  • W konkursie przewidziano także dyplomy dla promotorów nagrodzonych prac.

Polskie Naukowe Towarzystwo Marketingu zostało powołane w celu tworzenia warunków do rozwoju nauki o marketingu i popularyzacji wiedzy z tego zakresu, integracji przedstawicieli nauki o marketingu w Polsce, identyfikacji obszarów badawczych i monitoring prowadzonych badań naukowych.

W konkursie mogą brać udział absolwenci pierwszego i drugiego stopnia studiów, którzy przygotowali swoją pracę dyplomową z zakresu marketingu, handlu lub konsumpcji oraz w 2017 roku pomyślnie zdali egzamin dyplomowy. Konkurs ma zasięg ogólnopolski, mogą wziąć w nim udział absolwenci uczelni publicznych, jak i niepublicznych.

Przystępując do konkursu należy złożyć następujące dokumenty:

Na konkurs mogą być zgłaszane prace napisane w języku polskim lub angielskim. Prace konkursowe będą oceniane w dwóch odrębnych kategoriach: prace licencjackie i prace magisterskie.

Przesłana na konkurs praca dyplomowa musi spełniać wymóg oryginalności i stanowić indywidualne rozwiązanie podjętego problemu. Nie może naruszać praw autorskich i praw wynalazczych lub dóbr osobistych osób trzecich. Prace nie spełniające wymogów formalnych nie będą oceniane.

Prace konkursowe w wersji drukowanej i elektronicznej należy przesyłać na adres Polskiego Naukowego Towarzystwa Marketingu:
ul. Powstańców Wlkp. 16

i na adres kontakt@pntm.pl do 31 paźdzniernika 2017 roku.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 15 grudnia 2017 roku na stronie internetowej Polskiego Naukowego Towarzystwa Marketingu.

Regulamin konkursu znajduje się na stronie.