Konkurs na Praktykodawcę Roku 2015!

Data wydarzenia:
5 Październik, 2015 (Cały dzień) - 16 Październik, 2015 (Cały dzień)

Podobno w województwie śląskim istnieje firma, w której praktykanci nie parzą kawy i nie kserują dokumentów, lecz realizują samodzielne zadania? Znasz ją? W takim razie koniecznie zgłoś ją do Konkursu na najlepszego praktykodawcę w województwie śląskim!

Odbyłeś ciekawą praktykę, podczas której rozwinąłeś swoją wiedzę i umiejętności? Pochwal praktykodawcę! Wspólnie zmieniajmy podejście studentów i firm do praktyk! Wspólnie stwórzmy bazę najlepszych praktykodawców w województwie śląskim!

To już druga edycja Konkursu na Najlepszego Praktykodawcę województwa śląskiego. W zeszłym roku studenci i władze uczelni zgodnie przyznali ten zaszczytny tytuł firmie Future Processing Sp. z o.o. Która firma otrzyma go tym razem?

Wypełnij załączone zgłoszenie (pobierz) i prześlij je na adres praktykodawca@paideia.us.edu.pl
do dnia 16 października 2015 roku.

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.
Informacje o I edycji Konkursu znajdziesz tutaj.

Twoja ocena: Nic Średnia: 3 (4 votes)