Konkurs wiedzy o CSR

Startuje ogólnopolski konkurs wiedzy o CSR, organizowany w ramach Ligi Odpowiedzialnego Biznesu. Skierowany jest do uczniów szkół średnich i studentów z całej Polski, którzy do 4 marca w ramach pierwszego etapu mogą wypełnić test online.

CO? - konkurs wiedzy o CSR
APLIKACJA DO: 4 marca 2020 r.

O KONKURSIE
Konkurs CSR mobilizuje do lepszego zrozumienia idei CSR. Dotyczy on zagadnień teoretycznych jak i praktycznych – daje możliwość poznania dobrych praktyk z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu największych firm w Polsce. Na uczestników II etapu Konkursu CSR czekają certyfikaty potwierdzające ich wynik i udział.

Z kolei na finalistów/ki czekają nagrody: sprzęt elektroniczny, vouchery, publikacje nt. CSR.

Liga Odpowiedzialnego Biznesu to program edukacyjny Forum Odpowiedzialnego Biznesu budujący nowe kadry menedżerów i przedsiębiorców, animatorów społecznych, liderów zmian i przede wszystkim odpowiedzialnych ludzi.

W Konkursie CSR może wziąć udział każdy/a student/ka dowolnym kierunku studiów I i II stopnia, uczeń/uczennica szkoły średniej  o dowolnym profilu, który/a nie ukończył/a 26 roku życia. Liczy się chęć do zdobywania wiedzy z zakresu CSR.

Więcej informacji na stronie.