Konkursy WSIZ: programistyczny i graficzny

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Bielsku-Białej zaprasza studentów i uczniów szkół średnich do udziału w konkursie dla młodych programistów i grafików!

CO? - Konkursy WSIZ: programistyczny i graficzny
APLIKACJA DO: 20 października (programistyczny)/25 listopada 2018 r. (graficzny)

O KONKURSACH
Konkursy organizowane przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Bielsku-Białej są skierowane do studentów i uczniów szkół średnich. Udział w konkursach jest bezpłatny.

Konkurs programistyczny składa się z trzech etapów Na każdym z nich uczestnicy rozwiązują zadania programistyczne, zbudowane specjalnie dla konkursu na platformie codeforces.com.

W ramach konkursu graficznego uczestnicy opracowują projekt kalendarza naściennego na rok 2019 za pomocą techniki dowolnej (grafika 2D, fotografia, grafika warsztatowa, rysunek, malarstwo, rysunek techniczny, wycinanka itp.).

W obydwu konkursach wygrać można nagrody rzeczowe: pierwsza o wartości 1600 zł, druga o wartości 720 zł oraz trzecia o wartości 600 zł.

APLIKACJA
​​Aby aplikować do konkursu programistycznego należy stworzyć konto na platformie codeforces.com i przekazać swój alias organizatorom konkursu na adres mailowy: biurowsiz@gmail.com.

Natomiast udział w konkursie graficznym wymaga przesłania pracy konkursowej i krótkiego, dwuzdaniowego opisu pracy na adres mailowy: biurowsiz@gmail.com

Więcej informacji na stronie internetowej.