„Me Myself and I” – gościem „Spotkania z Sukcesem”

Śląskie Studenckie Forum Business Centre Club zaprasza na drugie w tym roku „Spotkanie z Sukcesem”. Tym razem gośćmi spotkania, które odbędzie się 16 marca w JazzClubie Hipnoza w Katowicach, będzie zespół „Me Myself and I”.

Celem „Spotkań z Sukcesem” jest umożliwienie studentom śląskich uczelni, bezpośredniego kontaktu z osobami ze świata biznesu, mediów, kultury oraz sportu. Poprzez projekt, organizatorzy chcą wskazać uczestnikom najlepsze drogi do osiągnięcia sukcesu oraz zainspirować ich do tworzenia własnych, równie efektywnych ścieżek kariery zawodowej, co zapraszani goście.

„Spotkania z Sukcesem” przeprowadzane są w formie wywiadu, z aktywnym udziałem publiczności. Podczas każdego ze spotkań, zaproszeni goście dzielą się z uczestnikami swoją wiedzą, doświadczeniem, przekazując tym samym praktyczne wskazówki ze swoich dziedzin, które mogą okazać się niezwykle cenne dla osób rozpoczynających dopiero swoją karierę zawodową.

16 marca 2011, od godziny 17:45 studenci będą mieli okazję poznać kulisy sukcesu zespołu „Me Myself and I”. Zgromadzone osoby dowiedzą się o początkach istnienia zespołu, poznają sylwetki jego członków oraz ich drogę kariery. Dowiedzą się także, jakie zmiany przyniósł im występ w programie „Mam Talent!”.

Spotkania są bezpłatne. Każdy z uczestników, weźmie udział w losowaniu, w którym będzie miał szanse wygrać atrakcyjne nagrody.

Więcej informacji o projekcie można znaleźć na stronie www.szs.sfbcc.org.pl