Nowość w Biurze Karier: coaching kariery!

Coś Cię trzyma? Masz wrażenie, że stoisz w miejscu, a chciałbyś rozwinąć skrzydła? Wystartuj z coachem! Umów się na spotkanie coachingowe i zmień coś w swoim życiu!

Czym jest coaching kariery?

Coaching to proces, którego celem jest wsparcie Cię w dokonaniu zamierzonej zmiany i pomoc w odkrywania Twoich zasobów. Coach staje się towarzyszem Twojego rozwoju, z pomocą którego ustalisz swoje cele, dostrzeżesz swój potencjał i osiągnięcia, będziesz działać dużo efektywniej.

Czemu służy coaching kariery?

Coaching może Ci pomóc w sytuacji, gdy:

• stoisz w miejscu i nie wiesz, jak ruszyć do przodu,
  • chcesz się zmotywować i zacząć działać, by rozwijać swoje życie zawodowe,
  • chcesz przezwyciężyć własne ograniczenia i przekonania,
  • próbujesz odzyskać równowagę między życiem prywatnym a zawodowym,
  • chcesz polepszyć efekty swojego działania,
  • wahasz się podejmując ważne dla Ciebie decyzje zawodowe.

Kto prowadzi coaching kariery w Biurze Karier UŚ?

Twoim coachem kariery będzie Agnieszka Dunaj.

Jak umówić się na spotkanie z coachem kariery?

Jeśli chcesz pokonać przeszkody, które blokują Twój rozwój lub zwiększyć swoją motywację w działaniu, to zapisz się poprzez formularz, a coach zaproponuje Ci termin indywidualnego spotkania.

Na pierwszej sesji ustalicie cel coachingu, ale warto, byś już teraz przemyślał(a) nad jakim obszarem zawodowym chcesz popracować. Dzięki zastosowanym przez coacha pytaniom i narzędziom coachingowym już po kilku spotkaniach (4-8) uda Ci się dokonać ważnej dla Ciebie zmiany w życiu i spojrzeć na pewne sprawy z nowej perspektywy.

Coaching jest realizowane w ramach projektu "STUDIA I CO DALEJ - zwiększenie konkurencyjności studentów UŚ na rynku pracy".

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)