Ogólnokrajowy konkurs SIFE Poland 2011

Data wydarzenia:
30 Maj, 2011 (Cały dzień)

Miło nam poinformować, iż 30 maja 2011 roku w Teatrze Kamienica w Warszawie odbędzie się Ogólnokrajowy Konkurs SIFE Poland 2011.

SIFE to międzynarodowa organizacja non-profit oraz wspólna inicjatywa środowiska akademickiego i biznesowego w obszarze społecznie odpowiedzialnego biznesu (CSR – Corporate Social Responsibility). Zespoły uczelniane SIFE wspólnie z opiekunami naukowymi, doradcami biznesowymi i sponsorami realizują projekty edukacyjne, które prowadzą do poprawy jakości życia wybranych grup społecznych.

Wszystkie państwa zaangażowane w program SIFE organizują co roku konkursy, podczas których drużyny uczelniane przedstawiają swoje projekty oraz ich wyniki. Dla studentów jest to wyjątkowa okazja, aby uzyskać wartościowe informacje zwrotne oraz spotkać się z innymi zespołami zaangażowanymi w program.

W wydarzeniu wezmą udział studenci, opiekunowie naukowi, przedstawiciele władz zaangażowanych uczelni, jak również reprezentanci Sponsorów i Partnerów SIFE Poland oraz innych firm obserwujących przedsięwzięcie, min. Dalkia Polska, PwC Polska, Unilever Polska, CHARTIS, PGNiG, PKO BP, Grupa ITI, ASTER, Real, Young & Rubicam, Coca Cola HBC Polska, ENERGA, GlaxoSmithKline, SEALED AIR Polska, Geodis Calberson Polska.

Swoje projekty przedstawi siedem drużyn reprezentujących polskie uczelnie wyższe.

Podczas konkursu sędziowie wybiorą drużynę zwycięską, która będzie reprezentować Polskę w konkursie międzynarodowym SIFE World Cup 2011, który odbędzie się w październiku w Kuala Lumpur.

Więcej informacji: www.sife.pl.

Zapraszamy!