Ostatnie spotkanie w ramach projektu "TEEN"

Data wydarzenia:
9 Czerwiec, 2015 (Cały dzień) - 10 Czerwiec, 2015 (Cały dzień)

W dniach 09-10 czerwca 2015 roku, pracownicy Biura Karier wezmą udział w ostatnim spotkaniu w ramach projektu "TEEN" - "TEchnologies for young ENtrepreneurs", w którym Biuro Karier jest Partnerem.

Podczas spotkania opracowany zostanie raport podsumowujący wyniki pracy wszystkich Partnerów projektu. W raporcie końcowym opisane zostaną cechy skutecznego narzędzia IT, wspierającego promowanie kultury przedsiębiorczości i rozwój umiejętności przedsiębiorczych osób młodych.

Spotkanie odbędzie się w dniach 09-10 czerwca 2015 roku u Partnera Mednarodna Fakulteta za druzbene in poslovne studije. Jest to uczelnia wyższa oferująca studia na takich kierunkach, jak: ekonomia, zarządzanie wiedzą, zarządzanie zasobami ludzkimi, przywództwo i jakość w edukacji. Więcej informacji o Partnerze na stronie

Więcej informacji o projekcie na stronie.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)