OTK: Biuro Karier w Instytucie Informatyki - stoisko i szkolenie

Data wydarzenia:
20 Październik, 2015 - 09:00 - 15:00

W Ogólnopolskim Tygodniu Kariery podczas szkolenia chcemy pokazać Wam jak Biuro Karier pomaga stawiać pierwsze kroki w karierze zawodowej. Dla wszystkich studentów i absolwentów, a szczególnie tych studiujących w Sosnowcu, organizujemy nasze stoisko na Wydziale Informatyki i Nauki o Materiałach - w Instytucie Informatyki!

Na naszym stoisku będzie można skonsultować dokumenty aplikacyjne, dowiedzieć się o wszystkich wydarzeniach, które Biuro Karier planuje w najbliższym czasie, porozmawiać z coachem kariery oraz zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy, praktyk i staży.

A od godziny 13:00 zapraszamy na szkolenie "Jak wyjść zwycięsko z rozmowy kwalifikacyjnej?", dzięki któremu dowiecie się o fundamentalnych zasadach panujących podczas rozmowy z pracodawcą oraz będziecie mogli zapytać o idealną odpowiedź na najtrudniejsze pytania rekrutacyjne. Szkolenie poprowadzi nasz doradca kariery.

Kiedy: 20 października 2015 r.,

• 09:00 – 13:00 - stoisko
  • 13:00 – 15:00 - szkolenie "Jak wyjść zwycięsko z rozmowy kwalifikacyjnej?" - sala nr 5

Gdzie: Instytut Informatyki Uniwersytetu Śląskiego (ul. Będzińska 39, Sosnowiec)

Zapisy na szkolenie na stoisku Biura Karier.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)