OTK: cykl warsztatów "Którędy do pracy?"

Data wydarzenia:
23 Październik, 2015 - 08:00 - 15:00

W ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery zapraszamy Was także na cykl warsztatów "Którędy do pracy?", który odbędzie się w piątek 23 października br. w Studenckiej Strefie Aktywności.

Marzysz o karierze coacha? Chcesz zostać sławnym blogerem? A może spełnisz się prowadząc kampanie marketingowe gigantów biznesowych? Porozmawiaj z praktykiem biznesu i skonfrontuj swoje oczekiwania.

Głównym celem cyklu jest umożliwienie studentom bezpośredniego kontaktu z przedsiębiorcami, którzy są jednocześnie pasjonatami i ekspertami w swoich dziedzinach. Freelancerzy wskażą zalety tej formy działalności. Podkreślą także pułapki, które czyhają na osoby dopiero wkraczające na rynek pracy. Uczestnicy seminarium będą także mieli okazję zapoznać się z ideą społecznie odpowiedzialnego biznesu oraz zobaczyć przykłady dobrych praktyk w tej dziedzinie.

Studenci będą mogli porozmawiać z firmami oferującymi staże zawodowe i nawiązać współpracę.

Harmonogram wystąpień

Panel I - Biznes z natury kreatywny

• Michał Daniel, prezes Agencji Interaktywnej Cube Interactive – www.icube.pl. Specjalność: e-commerce, marketing internetowy, doradztwo dla start-up, kreatywny biznes, programowanie.
  • Damian Wolny, Key Account Manager - Agencja Silneo – www.silneo.pl. Specjalność: programowanie, marketing internetowy, relacje z klientami.
  • Paweł Poloczek, dowódca Chorągwi Rycerstwa Ziemi Śląskiej - www.crzs.slask.pl. Specjalność – organizacja eventów, promocja w internecie, programowanie.

Panel II - Pasja w internetowym wydaniu

• Katarzyna Andres, blogerka kulinarna - www.fotokulinarnie.pl. Specjalność: marketing internetowy, grafika, fotografia, gotowanie.
  • Szymon Borowy, specjalista ds. marketingu internetowego, właściciel Agencji Asante - www.asante.pro. Specjalność: growth hacking, pozycjonowanie, marketing internetowy, wystąpienia publiczne.

Panel III CSR - Kariera społecznie odpowiedzialna

• Sandra Mikołajczyk, specjalista ds. CSR w Kopex - www.kopex.com.pl. Specjalność: społeczna odpowiedzialność biznesu, wolontariat, działalność w III sektorze.
  • Michał Kucharski, manager akademickich Inkubatorów Przedsiebiorczości Śląsk - www.aipslask.pl; Cudotwórnia Events - www.cudotwornia.com. Specjalność: koordynacja i organizacja imprez, zakładanie działalności gospodarczej w ramach AIP, biznes kreatywny.

Panel IV - Specjaliści procesu zmiany

• Michał Kucharski, manager akademickich Inkubatorów Przedsiebiorczości Śląsk - www.aipslask.pl; Cudotwórnia Events - www.cudotwornia.com. Specjalność: koordynacja i organizacja imprez, zakładanie działalności gospodarczej w ramach AI, biznes kreatywny.
  • Dr Beata Master, coach rozwoju osobistego. Specjalność: coaching, trening interpersonalny, wystąpienia publiczne, działalność w III sektorze
  • Sylwia Kempa, właścicielka Agencji Kreatywnej "Spinaczi" - spinaczi.pl. Specjalość: copywriting, marketing tradycyjny, wystąpienia publiczne, organizacja imprez.

Case study, dyskusja moderowana

*Uczestnicy seminarium mogą wybrać panele, w których chcą uczestniczyć.

Kiedy: 23 października 2015 r.

• 8:00 - 9:30 - panel "Biznes z natury kreatywny"
  • 9:45 - 11:15 - panel "Pasja w internetowym wydaniu"
  • 11:30 - 13:00 - panel CSR "Kariera społecznie odpowiedzialna"
  • 13:30 - 15:00 - panel "Specjaliści procesu zmiany"

Gdzie: Studencka Strefa Aktywności, sala 133 (Rektorat Uniwersytetu Śląskiego,Katowice ul. Bankowa 12)

Wydarzenie adresowane jest do studentów, którzy stoją przed koniecznością zmierzenia się z wymaganiami rynku pracy i pogodzenia ich z własnymi zainteresowaniami i predyspozycjami.
Przyjdź i skonsultuj się z ekspertem.

Liczba miejsc jest ograniczona.
Zapisy od 12 października br. w Biurze Karier UŚ pod numerem telefonu: 32 359 19 82.
Przy zgłoszeniu proszę w treści maila podać godzinę, którą jesteście zainteresowani.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)