OTK: Spotkanie poświęcone możliwościom szukania pracy

Data wydarzenia:
19 Październik, 2015 - 13:00 - 15:00

Jeśli zastanawiasz się gdzie podziały się najciekawsze oferty pracy i praktyk, jak szukać, aby znaleźć dla siebie tę najlepszą ofertę i jak inni to robią, że zawsze korzystają z ciekawych okazji – przyjdź na spotkanie poświęcone możliwościom szukania pracy w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery z Biurem Karier UŚ.

Dowiesz się:

• jakie metody poszukiwania pracy są najefektywniejsze, a na jakie nie warto tracić czasu,
  • gdzie można znaleźć najlepsze oferty,
  • jak wykorzystać media społecznościowe w poszukiwaniu pracy i praktyk,
  • jak efektywnie korzystać z serwisu biurokarier.edu.pl?

Zapraszamy 19 października 2015 r. do sali 133 w Studenckiej Strefie Aktywności (budynek rektoratu UŚ, ul. Bankowa 12, Katowice). Szkolenie będzie się odbywać od godz. 13:00 – 15:00.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, obowiązują zapisy.

Zapisy od 12 października br. w Biurze Karier UŚ pod numerem telefonu: 32 359 19 82.

Serdecznie zapraszamy.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)