Prezentacja firmy na uczelni

Jeśli zależy Państwu na przybliżeniu studentom swojej działalności i wymagań stawianych przed kandydatami do pracy, to proponujemy zorganizowanie prezentacji Państwa przedsiębiorstwa. Może ona przybrać dwie formy: stoisko promocyjne lub spotkanie informacyjno-rekrutacyjne na wybranym Wydziale.

 

 


Na czym polega prezentacja firmy w postaci stoiska promocyjnego?

Stoisko promocyjne polecamy w szczególności firmom, którym zależy na bezpośrednim kontakcie z dużą liczbą studentów. Stoisko umożliwia kontakt ze studentami konkretnych kierunków, a co za tym idzie - zaprezentowanie działalności firmy i zachęcenie studentów do aplikowania na oferowane stanowiska pracy. Jest to także doskonała okazja do zaistnienia w świadomości studentów jako pracodawca.

Czas jednorazowego wydarzenia wynosi 1 dzień. Oferta obejmuje: powierzchnię użytkową w holu wybranego wydziału, holu rektoratu lub na deptaku przed rektoratem, dwa stoły, dwa krzesła, dostęp do prądu, promocję wydarzenia (strony www, fb, newsletter). Istnieje możliwość rozłożenia własnego stoiska, jednak po uzgodnieniu z Biurem Karier jego wymiarów.


Na czym polega prezentacja firmy w postaci spotkania informacyjno-rekrutacyjnego?

Spotkanie, prelekcję lub prezentację firmy polecamy tym firmom, których oferta nie jest skierowana do grupy odbiorców o konkretnym profilu kształcenia. W ten sposób uzyskują Państwo możliwość kontaktu ze studentami i absolwentami, którzy posiadają wiedzę na temat firmy i są zainteresowane zatrudnieniem w niej. Jednocześnie, spotkanie takie może służyć realizacji rekrutacji na konkretne stanowisko pracy.

Czas jednorazowego wydarzenia wynosi 2 godziny zegarowe. Oferta obejmuje: udostępnienie sali wykładowej na wybranym Wydziale lub w rektoracie, sprzęt multimedialny (projektor, komputer), promocję przedsięwzięcia (strony www, fb, newsletter).


KONTAKT

W obu przypadkach usługa jest płatna. Spotkania ze studentami realizowane są tylko w trakcie roku akademickiego i nie wcześniej niż dwa tygodnie od zgłoszenia firmy do prezentacji. Jeśli są Państwo zainteresowani tą formą współpracy prosimy o kontakt pod adresem: bk@us.edu.pl lub telefonicznie: (32) 359 19 82.

Twoja ocena: Nic Średnia: 4.4 (13 votes)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego