Prezentacje na uczelni

Jeśli zależy Państwu na przybliżeniu naszym studentom swojej działalności i wymagań stawianych przed kandydatami do pracy, to proponujemy zorganizowanie prezentacji Państwa przedsiębiorstwa.

 

 

Może ona przybrać dwie podstawowe formy: 

  • prezentację firmy w postaci stoiska na wybranym wydziale Uniwersytetu - opcja ta daje możliwość bezpośredniego dostępu do większej ilości studentów o poszukiwanym wykształceniu oraz bezpośredniej, indywidualnej rozmowy z osobami zainteresowanymi działalnością lub zatrudnieniem w Państwa firmie. Jest to także doskonała okazja do zaistnienia w świadomości studentów jako pracodawca. Stoisko może mieć dowolną formę i wielkość (po ustaleniu z pracownikiem Biura Karier), można także skorzystać ze stoisk będących własnością Uniwersytetu,
  • prezentację firmy w postaci spotkania informacyjno–rekrutacyjnego na wybranym wydziale Uniwersytetu lub w Rektoracie - tego typu spotkania polecamy w przypadku, gdy Państwa oferta nie jest skierowana do grupy odbiorców o konkretnym profilu kształcenia. W ten sposób uzyskacie Państwo możliwość kontaktu z osobami, które posiadają już wiedzę na temat Państwa przedsiębiorstwa i są zainteresowane zatrudnieniem w nim. Spotkanie takie będzie szczególnie przydatne w przypadku realizacji rekrutacji na konkretne stanowisko pracy. 
    Według naszej definicji prezentacja powinna zawierać: opis profilu działalności przedsiębiorstwa, możliwości zawodowych, rozwoju indywidualnej ścieżki kariery w jego strukturach, a także wymagań związanych z rekrutacją na stanowisko pracy.

W obu przypadkach usługa jest płatna. Zapewniamy pełną obsługę (organizacja stoiska na wydziale lub spotkania, sprzęt multimedialny, promocja przedsięwzięcia). Spotkania ze studentami realizowane są tylko w trakcie roku akademickiego i nie wcześniej niż dwa tygodnie od zgłoszenia firmy do prezentacji. 

Jeśli są Państwo zainteresowani tą formą współpracy prosimy o kontakt pod adresem: bk@us.edu.pl lub telefonicznie: (32) 359 20 32

Twoja ocena: Nic Średnia: 4.3 (7 votes)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego