Program praktyk w Stowarzyszeniu Pro Civium

Zdobądź  doświadczenie! Zrealizuj praktyki studenckie w Stowaryszeniu Pro Civium!

CO? – program praktyk w Stowarzyszeniu Pro Civium

O PRAKTYKACH
Praktyki w ramach Projektu "Wiedza - Edukacja - Resocjalizacja" organizowane są od 2020 roku, praktyki odbyło już prawie 500 studentów uczelni wyższych publicznych i niepublicznych. W ramach oferty praktyczne przygotowanie do zawodu w dwóch opcjach: praktyki grupowe 2-miesięczne oraz praktyki indywidualne, realizowane w tempie wskazanym przez Praktykanta.

Oferta skierowana jest do studentów kierunków, w szczególności, psychologia, kryminologia, prawo, dziennikarstwo, informatyka, reklama i marketing, społecznych (socjalnych), resocjalizacji.

Stowarzyszenie Pro Civium działa od 2018 roku w obszarze zapobiegania wykluczeniu społecznemu i stygmatyzacji.

Więcej informacji znajduje się na stronie.