Program TopMinds

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chciałbyś wziąć udział w mentoringu indywidualnym? Chcesz rozwinąć swoje kompetecje interpersonalne? A może interesuje Cię uczestnictwo w spotkaniach i wykładach z przedstawicielami świata nauki i biznesu? Dzięki Programowi TopMinds zrealizujesz swoje cele.

 

 


CO? - Program TopMinds
APLIKACJA DO: od 19 listopada do 2 grudnia 2018 roku


O WYDARZENIU
Program TopMinds to  inicjatywa Stowarzyszenia Top 500 Innovators oraz Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta. Edycja 2019 Programu rusza w styczniu 2019 i potrwa do czerwca 2019. W ramach Programu TopMinds mentorzy i eksperci - absolwenci Programu Fulbrighta oraz Programu MNiSW Top 500 Innovators - będą wspierać uczestników w podejmowaniu wyzwań i odnajdywaniu własnej ścieżki dla realizacji celów i zamierzeń, pomogą w rozwijaniu kompetencji interpersonalnych, a także wskażą sposoby na wzmocnienie poczucia wartości zawodowej i osobistej.

Program oferuje bezpłatny udział w mentoringu indywidualnym, spotkaniach i wykładach z przedstawicielami różnych zawodów oraz szkoleniach z rozwijania kompetencji interpersonalnych.


O ORGANIZATORZE
Misją Amerykańskiej Komisji Fulbrighta jest rozwijanie i wzmacnianie współpracy naukowej i kulturalnej pomiędzy Polską a Stanami Zjednoczonymi.

Stowarzyszenie Top 500 Innovators zostało powołane w celu stworzenia interdyscyplinarnej platformy współpracy pomiędzy przedstawicielami środowisk naukowych i przedstawicieli centrów transferu technologii w Polsce.

Program wspierają: Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Collegium Wratislaviense oraz Bury & Bury Kancelaria patentowa sp. z o.o. Inicjatywa jest finansowana ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego  w ramach programu pod nazwą “DIALOG” na lata 2017 – 2019.


DLA KOGO?
Program szkoleniowo-mentoringowy TopMinds skierowany jest do studentów i doktorantów polskich uczelni.


SPOSÓB APLIKACJI
Więcej informacji oraz formularz aplikacyjny znajdują się na stronie.

 

Nie oddano jeszcze żadnego głosu
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego