Projekt: "I Ty osiągniesz sukces w branży IT"

Ukończyłeś studia i chciałbyś zwiększyć swoją szansę znalezienia korzystnego zatrudnienia? Weź udział w projekcie "I Ty osiągniesz sukces w branży IT"!

CO? – projekt: "I Ty osiągniesz sukces w branży IT"

Poprzez udział w projekcie możesz otrzymać dostosowane do Twoich potrzeb wsparcie w postaci:

• bezpłatnych szkoleń z obszarów informatyki połączonych ze szkoleniem z języka branżowego;
  • kompleksowe i indywidualne pośrednictwo pracy;
  • stypendium szkoleniowe;
  • stypendium stażowe.

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

NS Konsulting jest firmą szkoleniową specjalizującą się w prowadzeniu szkoleń zawodowych i ogólnych na terenie całego kraju. Firma współpracuje z trenerami z różnych dziedzin posiadających wysokie kwalifikacje w swoich specjalnościach. Jest również podwykonawcą w wielu projektach współfinansowanych ze środków EFS.

W projekcie mogą wziąć udział osoby, które:

• mają 18-29 lat;
  • mieszkają na terenie województwa śląskiego;
  • nie pracują i nie uczą się.

SPOSÓB APLIKACJI
Aby przystąpić do projektu, skontaktuj się z organizatorem:

Więcej informacji na stronie.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)