Rekrutacja do projektu START

Pokaż w kalendarzu: 
0

Projekt "Przedsiębiorczość akademicka na START" to wsparcie w postaci szkoleń, warsztatów i doradztwa prowadzonych przez praktyków biznesu, dzięki czemu uczestnicy projektu stają się bardziej świadomi i lepiej przygotowani do podejmowania decyzji w kwestiach dotyczących zarządzania własnym przedsiębiorstwem.

Obecnie rozpoczynamy już ostatnią edycję projektu START, w której udział weźmie tylko 75 studentów i 25 pracowników naukowych!

 Każdy uczestnik projektu skorzysta  z bezpłatnego doradztwa biznesowego i weźmie udział w każdym z następujących modułów szkoleniowych:
1. Skuteczne zarządzanie innowacyjnym przedsiębiorstwem
2. Instrumenty doskonalenia funkcjonowania przedsiębiorstw, ich współpracy  z uczelniami i otoczeniem biznesu
3. Symulacyjna Gra Decyzyjna
4. Dizajn 100% innowacyjności
5. Praktyczne aspekty prowadzenia działalności - wizyta studyjna w przedsiębiorstwie spin off/spin out, w instytucjach otoczenia biznesu

Ponadto w ramach projektu na uczelnię zapraszani będą przedsiębiorcy i menedżerowie, którzy podzielą się swoim doświadczeniem i udzielą cennych rad uczestnikom myślącym o założeniu własnej firmy. Organizowane będą również konferencje tematyczne z dziedziny przedsiębiorczości.

Szkolenia już ruszyły, więc nie zwlekaj i zarejestruj się już dziś na www.start.polsl.pl , wypełnij formularz aplikacyjny i zgłoś się do naszego biura celem uzupełnienia dokumentacji projektowej.

Grafik szkoleń dla 2 pierwszych modułów znajduje się na naszej stronie internetowej http://www.start.us.edu.pl/terminy-szkolen-1-i-2-modul.

Zapraszamy do naszego biura od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30.

Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego
Akademicki Punkt Informacji Biznesowej
Katowice, ul. Bankowa 14
pokój 417 a
tel. (32) 359 22 15
e-mail: start@us.edu.pl

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego