Spotkania z administracją w KSAP

Zapraszamy na drugie wydarzenie z cyklu "Spotkania z administracją w KSAP" pt. "Podejście projektowe w administracji", które odbędzie się 27 maja 2019 r. W programie m.in.: bezpłatne warsztaty potwierdzone certyfikatem uczestnictwa, panel dyskusyjny, quiz z nagrodami.

CO? - warsztaty "Podejście projektowe w administracji"
KIEDY? - 27 maja 2019 r., godz. 10:30 - 16:30
GDZIE? - siedziba Krajowej Szkoły Administracji Publicznej (ul. Wawelska 56, Warszawa)
APLIKACJA DO: 23 maja 2019 r.

Szczegółowy program wydarzenia:

10:30 – 11:00   Rejestracja uczestników

11:00 – 12:00   Otwarcie spotkania
dr Wojciech Federczyk, Dyrektor KSAP

12:00 – 13:30   Warsztaty cz. I

• Skuteczny lider w administracji, Dariusz Wawrzeniecki, Krzysztof Bobiński
  • Analiza projektów inwestycyjnych - warsztaty komputerowe, dr Artur Bartoszewicz
  • Organizacja wizyt zagranicznych, konferencji prasowych i przyjęć, Grzegorz Chmielewski

13:30 – 14:00   Lunch

14:00 – 15:30   Warsztaty cz. II

• Skuteczny lider w administracji, Dariusz Wawrzeniecki, Krzysztof Bobiński
  • Organizacja wizyt zagranicznych, konferencji prasowych i przyjęć, Grzegorz Chmielewski

15:30 – 15:45   Przerwa kawowa

15:45 – 16:30

• Panel dyskusyjny
  • Rozstrzygnięcie quizu (do wygrania: zwiedzanie Kancelarii Prezesa Rady Ministrów)

Warsztaty są bezpłatne, a każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie KSAP o udziale w warsztatch.

Krajowa Szkoła Administracji Publicznej im. Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego ma na celu kształcenie i przygotowywanie do służby publicznej urzędników służby cywilnej oraz kadr wyższych urzędników dla administracji Rzeczypospolitej Polskiej.

APLIKACJA
Zgłoszenia przyjmowane są do 23 maja 2019 r. za pośrednictwem formularza rejestracyjnego (obowiązują zapisy tylko na jeden warsztat).