Spotkanie dot. dofinansowanych studiów zagranicznych

Data wydarzenia:
4 Listopad, 2015 - 11:30 - 12:30

Zapraszamy do udziału w spotkaniu informacyjnym dotyczącym  dofinansowanych studiów w College of Europe. Spotkanie odbędzie się 4 listopada br. o godzinie 11.30 w auli im. K. Lepszego w budynku rektoratu Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

College of Europe z siedzibami w Brugii i Natolinie (Warszawa) kształci w zakresie ekonomii, prawa, stosunków międzynarodowych i interdyscyplinarnych studiów europejskich kończące się uzyskaniem tytułu Master of Arts (M.A). Od 1949 r. w Brugii i od 1993 r. w Natolinie Kolegium kształci kadry instytucji europejskich i międzynarodowych. Absolwentami kolegium są m. in. minister Rafał Trzaskowski, była premier Danii - Helle Thorning-Schmidt czy przewodniczący brytyjskiej Partii Liberalnej - Nick Clegg.

Studia w College’u to nie tylko nauka, ale też ekscytujący rok spędzony z pełnymi pasji ludźmi pochodzącymi z całego świata. Co roku naukę rozpoczyna ok. 450 osób z 50 różnych krajów.

Dzięki zaangażowaniu rządu RP co roku wszyscy studenci z Polski otrzymują pełne stypendium pokrywające koszty nauki i zakwaterowania w Kolegium. Komisja Europejska funduje dodatkowe stypendia dla kandydatów zainteresowanych Polityką Sąsiedztwa UE oraz historią Europy.

Zapisy na spotkanie informacyjne odbywają sie drogą telefoniczną pod numerem 32 359 19 82.

Zapraszamy do udziału w spotkaniu!

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (3 votes)