Zarządzanie Projektami z PMI

Data wydarzenia: 
4 Kwiecień, 2016 - 13:30 - 15:00
Pokaż w kalendarzu: 
0

Interesujesz się tematyką zarządzania projektami? Chcesz otworzyć sobie ścieżkę do zdobycia praktycznego doświadczenia w realizacji projektów? Śląski Oddział Project Management Institute (PMI) serdecznie zaprasza studentów Uniwersytetu Śląskiego na pierwsze z cyklu spotkań z Zarządzania Projektami.

Tematem spotkania będzie wdrożenie rozwiązań zarządzania projektowego w organizacji. Spotkanie odbędzie się 4 kwietnia 2016 r. w godzinach 13.30 -15.00 w auli nr 7 na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (ul. Bankowa 11b).

Project Management Institute (PMI) to wiodąca organizacja non-profit, która zrzesza ekspertów i entuzjastów zarządzania projektami na całym świecie. PMI opracowuje standardy zarządzania projektami, wydaje międzynarodowe certyfikaty potwierdzające kompetencje z zakresu Zarządzania Projektami oraz promuje zwiększanie rozpoznawalności Zarządzania Projektami i roli Kierownika Projektów we wszystkich sektorach gospodarki.

Umiejętność zarządzania projektami coraz bardziej przydaje się zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Projekty to przecież nie tylko wielkie przedsięwzięcia technologiczne, rozrywkowe, naukowe czy administracyjne, ale również budowa domu, remont mieszkania czy organizacja wycieczki zagranicznej. Sprawne zarządzanie ułatwia ich realizację i zwiększa prawdopodobieństwo sukcesu.

Uczestnicząc w spotkaniu masz możliwość:

  • poszerzenia wiedzy na temat zarządzania projektami,
  • otwarcia sobie ścieżki do zdobycia praktycznego doświadczenia w realizacji projektów,
  • zapoznania się z możliwościami pozyskania formalnego potwierdzenia swoich kompetencji z zakresu zarządzania projektami,
  • poznania innych osób zainteresowanych przedmiotową tematyką.

Zapraszamy do udziału! Zapisy odbywają się drogą telefoniczną pod numerem 32 359 19 82.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego