Steer Your Career – cykl certyfikowanych szkoleń

Chcesz poczuć wiatr w żaglach? Chwyć za stery swojej kariery i dołącz do cyklu certyfikowanych szkoleń Steer Your Career!

CO? -  Steer Your Career – cykl certyfikowanych szkoleń
GDZIE? - online

O INICJATYWIE
Steer Your Career to cykl szkoleń organizowany przez PwC Service Delivery Center we współpracy z kołem studenckim Students' Business Centre. Dedykowany jest studentom i studentkom Uniwersytetu Śląskiego wszystkich lat i kierunków. Szkolenia odbywają się w formule online, są bezpłatne i prowadzone w języku angielskim oraz polskim (szkolenie techniczne).

Harmonogram:

• "Excel – Tips&Tricks" | 27 maja 2024 r., godzina 16.00 – 18.00

Poznaj podstawy programu MS Excel i używaj bezproblemowo takich formuł jak "Wyszukaj pionowo" lub "Suma jeżeli". Szkolenie techniczne, realizowane w języku polskim.

• "Eye to eye with the recruiter – how to stand out on the job market?"| 28 maja 2024 r., godzina 16.00 – 18.00

Tajniki udanej rekrutacji od momentu tworzenia CV po rozmowę rekrutacyjną, czyli dobre praktyki ułatwiające wyróżnienie się na rynku pracy. Szkolenie realizowane w języku angielskim.

• "Storytelling – win attention with your story" | 4 czerwca 2024 r., godzina 16.00 – 18.00

Buduj atrakcyjne historie, które przyciągają uwagę odbiorcy i poznaj techniki, dzięki którym Twoje opowieści wejdą na nowy poziom. Szkolenie realizowane w języku angielskim.

PWC SDC jest jedną z największych firm w branży BPO/SSC w Polsce i na rynku lokalnym. Jako część globalnej sieci centrów serwisowych świadczy usługi na rzecz spółek PwC na całym świecie.

Zgłoszenia przyjmowane są poprzez stronę.

Zapisy przyjmowane są do 24 maja 2024 r. do godziny 14.00. Liczba miejsc jest ograniczona.