Studia... i co dalej? na Wydziale Filologicznym w Katowicach

Data wydarzenia:
6 Kwiecień, 2016 (Cały dzień) - 8 Kwiecień, 2016 (Cały dzień)

Studiujesz na Wydziale Filologicznym w Katowicach? Zastanawiasz się, jak zaistnieć na rynku pracy? A może myślisz o założeniu własnej firmy? Skorzystaj z projektu Studia… i co dalej? na Twoim wydziale!

Dyplom w ręku - i co dalej?

Biuro Karier UŚ i Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości zapraszają wszystkich studentów Wydziału Filologicznego w Katowicach oraz osoby, którym bliska jest kultura i język na spotkanie informacyjne Dyplom w ręku - i co dalej?.

Spotkanie odbędzie się 6 kwietnia 2016 w godzinach 14:00 – 15:30 (Sala Rady Wydziału) i będzie okazją do tego,  żeby zebrać informacje, co robić po studiach, jakie możliwości zawodowe czekają na miłośników słowa, komunikacji, kultury i mediów.

Jak tworzyć modele biznesowe?

Dla wszystkich, którzy po studiach rozważają założenie własnej firmy, AIP przygotowało szkolenie Jak tworzyć modele biznesowe?, które odbędzie się 6 kwietnia 2016 roku w godzinach 15:30 – 17:30 (Sala Rady Wydziału) .

Personal branding - jak zadbać o profesjonalny wizerunek?

A jeśli chcecie sprawdzić, ile prawdy jest w powiedzeniu: „jak cię widzą, tak cię piszą”, zapraszamy na szkolenie  BK  Personal branding – jak zadbać o profesjonalny wizerunek?, które odbędzie się 8 kwietnia 2016 roku w godzinach 9:00 – 13:00 (ul. Bankowa 12, s. 133).

Zapisy na szkolenia pod numerem telefonu: 32 359 19 82 lub 32 359 20 32. Dzwoń już dzisiaj - liczba miejsc ograniczona!

Zapraszamy również do śledzenia wydarzeń na naszym fanpage’u: Jak tworzyć modele biznesowe? oraz Personal branding – jak zadbać o profesjonalny wizerunek?.

Harmonogram całego wydarzenia Studia… i co dalej? dostępny tutaj.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)