"Studia... i co dalej?" na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu

Data wydarzenia:
26 Kwiecień, 2016 - 13:00 - 27 Kwiecień, 2016 - 17:30

Studiujesz na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu? Nauk Społecznych? Marzysz o tym, żeby mieć więcej czasu dla siebie? A może właśnie postanowiłeś otworzyć własną firmę? Skorzystaj z projektu Studia… i co dalej? na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu!

Jak zarządzać czasem?

Biuro Karier zaprasza wszystkich studentów Wydziału Filologicznego na warsztaty Jak zarządzać czasem?. Warsztaty odbędą się 26 kwietnia 2016 roku w godzinach 13:00 – 17:00 (s. 1.1) i będą okazją do tego, aby ułożyć strategię zarządzania swoim czasem.

Dyplom w ręku – i co dalej?

Dla wszystkich, którzy chcą poznać perspektywy zawodowe, czekające na osoby ze znajomością języków obcych, zapraszamy na spotkanie informacyjne Dyplom w ręku – i co dalej?, które odbędzie się 27 kwietnia 2016 roku w godzinach 14:00 – 15:30 (s. 4.63, turkusowy segment).

Jak tworzyć modele biznesowe?

A jeśli chcecie nauczyć się tworzyć własny model biznesowy i kreatywnie prezentować własne pomysły, Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości zaprasza na szkolenie Jak tworzyć modele biznesowe?, które odbędzie się 27 kwietnia 2016 roku w godzinach 15:30 – 17:30 (s. 4.63, turkusowy segment).

Harmonogram całego projektu Studia... i co dalej? dostepny na stronie wydarzenia.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)