Studia... i co dalej? na Wydziale Nauk Społecznych

Data wydarzenia:
20 Kwiecień, 2016 - 14:20 - 22 Kwiecień, 2016 - 13:00

Studiujesz na Wydziale Nauk Społecznych? Chcesz sprawniej i lepiej wykonywać wyznaczone sobie zadania? A może właśnie postanowiłeś otworzyć własną firmę? Skorzystaj z projektu Studia… i co dalej? na Wydziale Nauk Społecznych!

Dyplom w ręku – i co dalej?

Biuro Karier i Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości zapraszają wszystkich studentów Wydziału Nauk Społecznych na spotkanie informacyjne Dyplom w ręku – i co dalej?. Spotkanie odbędzie się 20 kwietnia 2016 roku w godzinach 14:20 – 15:40 (s. 339) i będzie okazją do tego, żeby poznać perspektywy zawodowe, jakie czekają na rynku pracy dla osób z wysokimi kompetencjami społecznymi.

Tego dnia odbędzie się również szkolenie AIP Jak tworzyć modele biznesowe?, a 22 kwietnia BK zaprasza na szkolenie Jak wyznaczać sobie cele i je realizować?, więcej informacji dostępnych tutaj.

Harmonogram całego projektu Studia… i co dalej? dostępny tutaj.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)