Szkolenia w ramach projektu "Youth Forum Leaders"

Projekt "Youth Forum Leaders" jest to inicjatywa Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej. Wydarzenie odbędzie się 16, 23 oraz 30 czerwca 2018 r. w CINIBie. Będzie to ciąg 3-dniowych warsztatów dotyczących zarządzania finansami osobistymi, prowadzenia własnego biznesu i rozwijania umiejętności przywódczych. Projekt skierowany do młodych ambitnych ludzi do 30 roku życia.

CO? - projekt "Youth Forum Leaders"
KIEDY? - 16, 23 i 30 czerwiec 2018 r., godz. 9:00-15:00
GDZIE? - Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka (ul. Bankowa 11a, Katowice)

Youth Forum Leaders to cykl wydarzeń mający na celu rozwinięcie umiejętności liderskich, komunikacji w zespole, umiejętności negocjacyjnych i zarządzania finansami oraz pogłębienia wiedzy w zakładaniu przedsiębiorstwa.

Udział w warsztatach w wielowymiarowy sposób wspiera młodych liderów w budowaniu i rozwijaniu organizacji oraz ludzi w nich działających. Koncepcja programu składa się z trzech jednodniowych bloków:

• 16 czerwca 2018 r., godz. 9:00-15:00, warsztat "Obudź w sobie lidera",
  • 23 czerwca 2018 r., godz. 9:00-15:00, warsztat "Ugotuj sobie firmę",
  • 30 czerwca 2018 r., godz. 9:00-15:00, warsztat "Twarzą w twarz z finansami".

• studenci, absolwenci, przyszli młodzi przedsiębiorcy do 30. roku życia, członkowie zarządów bądź koordynatorzy projektów zaangażowani w działalność w organizacjach studenckich, pozarządowych oraz innych społecznościach bądź dążące do tych ról, osoby, które posiadają podstawową wiedzę z zakresu zarządzania zespołem i prowadzenia różnego typu inicjatyw w swoich organizacjach, chcące pogłębić swoje kompetencje miękkie.

Zgłoszenia do 15 czerwca br. poprzez stronę.