Szkolenie ARK "Ja jako profesjonalista"

Jak postępować, by być dobrze rozumianym przez odbiorcę? Co zrobić, by prezentować siebie i swoje pomysły z jak najlepszej strony? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań poznasz podczas szkolenia "Ja jako profesjonalista", które poprowadzi Specjalistka z firmy PZU.

CO? – szkolenie ARK "Ja jako profesjonalista. Kreowanie wizerunku przy wykorzystaniu komunikacji niewerbalnej i autoprezentacji"
KIEDY? – 17 sierpnia 2022 r., w godz. 10.00 – 14.00
GDZIE? – sala 0.15 w budynku Rektoratu, parter (Katowice, ul. Bankowa 12)

O SZKOLENIU
Agenda szkolenia:

• Elementy komunikacji
  • Bariery komunikacyjne
  • Autoprezentacja (mowa ciała, techniki komunikacji niewerbalnej)
  • Elementy savoir vivre biznesowego

Szkolenie poprowadzi Specjalista z firmy PZU.

Szkolenie skierowane jest do studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach pragnących podnieść swoje kompetencje i rozwinąć umiejętności interpersonalne.

Na szkolenie obowiązują zapisy i odbywają się poprzez formularz rejestracyjny.

Osoby zakwalifikowane zostaną poinformowane o tym fakcie na dzień przed wydarzeniem drogą telefoniczną.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)