Szkolenie ARK: "Radzenie sobie ze stresem oraz reagowanie na zmianę"

Data wydarzenia:
4 Sierpień, 2020 - 10:00 - 12:00

Jak panować nad emocjami? Czy stres można wykorzystać do lepszego działania? Jak radzić sobie w trudnych sytuacjach? Weź udział w szkoleniu prowadzonym przez firmę Alexander Mann Solutions i dowiedz się jak umiejętnie zarządzać stresem, by nie był niewdzięcznym obciążeniem.

CO? – Szkolenie "Radzenie sobie ze stresem oraz reagowanie na zmianę"
KIEDY? – 4 sierpnia 2020 r., w godz. 10.00 – 12.00
GDZIE? – platforma www

Podczas warsztatów zostaną omówione praktyczne porady jak radzić sobie ze stresem w codziennym życiu. Przeanalizowane zostaną czynniki zewnętrzne, jak i wewnętrzne, wywołujące stres. Uczestnicy zastanowią się dlaczego czasem wyzwaniem staje się jego opanowanie, a ponadto szczegółowo zostanie omówiony stres związany z obowiązkami w pracy.
Uwaga zostanie również poświęcona tematowi zmian w życiu, które zazwyczaj wywołują reakcję stresową oraz właściwym metodom reagowania na nie.

Alexander Mann Solutions to brytyjska firma zajmująca się rekrutacją pracowników na całym świecie.

Szkolenie skierowane jest do studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Zapisy odbywają się poprzez formularz aplikacyjny.

O zakwalifikowaniu uczestnik zostanie poinformowany mailowo na dzień przed szkoleniem.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (3 votes)