Szkolenie ARK: "Sekrety motywacji i osiąganie celów"

Data wydarzenia:
28 Lipiec, 2020 - 10:00 - 12:00

Jak zachęcić siebie do działania? Jak określić swoje cele? Poznaj praktyczne wskazówki i tajniki motywacji podczas szkolenia realizowanego w ramach Akademii Rozwoju Kariery.

CO? – Szkolenie "Sekrety motywacji i osiąganie celów"
KIEDY? – 28 lipca 2020 r., w godz. 10.00 – 12.00
GDZIE? – platforma www

Podczas warsztatów uczestnicy zastanowią się jak skutecznie się motywować oraz jak istotną w tym rolę odgrywa wprowadzenie nawyków.
Uczestnicy zostaną zapoznani ze skutecznymi sposobami na przekucie krótkotrwałej motywacji w długofalowe działanie. Zastanowią się również jak wyznaczać sobie cele, aby były one możliwe do realizacji.

Alexander Mann Solutions to brytyjska firma zajmująca się rekrutacją pracowników na całym świecie.

Szkolenie skierowane jest do studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

ZAPISY
Zapisy odbywają się poprzez formularz aplikacyjny i rozpoczynają się 21 lipca 2020 r. o godz. 8:00.

O zakwalifikowaniu uczestnik zostanie poinformowany mailowo na dzień przed szkoleniem.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)