Szkolenie ARK: „Wizerunek w biznesie”

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak zbudować profesjonalny wizerunek w biznesie weź udział w warsztatach prowadzonych przez profesjonalną Stylistkę Izabelę Orłowską. Zapraszamy już 19 lipca 2023 r.!

CO? – szkolenie  ARK „Wizerunek w biznesie”
KIEDY ? – 19 lipca 2023 r.10.00 - 13.30
GDZIE? – sala 0.15, budynek Rektoratu UŚ, parter (Katowice, ul. Bankowa 12)

Zagadnienia warsztatów:

• dress code w pracy;
  • budowa marki osobistej poprzez wizerunek – jak ubrania wpływają na postrzeganie w pracy;
  • dress code i moda;
  • kilka rzeczy, których nie powinno zabraknąć w biznesowej szafie;
  • jakich błędów nie popełniać w stroju do pracy - zasady doboru stroju i akcesoriów do okazji;
  • dobór kolorów i tkanin w biznesie - jak wypracować swój własny styl;
  • psychologia koloru;
  • rozmowa o pracę – na co warto postawić.

Każdy z uczestników może przynieść / ubrać się biznesowo. Wspólnie omówione zostaną stylizacje uczestników szkolenia.

Izabela Orłowska  - osobista stylistka, kreatorka wizerunku, szkoleniowiec. W swojej pracy kieruje się słowami Coco Chanel: "Moda przemija, styl pozostaje". Jako osobista stylistka dokonuje metamorfoz wizerunkowych swoich klientów, każdego traktuje indywidualnie i wyjątkowo. Wspiera kobiety i mężczyzn w rozwoju ich stylu. Wykłada "Wizerunek w biznesie" na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Prelegentka  szkoleń i warsztatów z zakresu kreowania wizerunku i stylizacji, dress codu. Autorka fachowych artykułów w czasopismach czy portalach internetowych. Prowadzi bloga o stylizacji kobiet i mężczyzn.

Szkolenie skierowane jest do studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego, którzy pragną rozwinąć swoje umiejętności i - co za tym idzie - chcą zwiększyć swoje szanse na rynku pracy.

ZAPISY
Na wydarzenie obowiązują zapisy, które odbywają się za pomocą formularza aplikacyjnego.

Uczestnicy zostaną poinformowani o zakwalifikowaniu na dzień przed wydarzeniem.