Szkolenie: Budowanie zespołu z wykorzystaniem potencjału grupowego

Data wydarzenia:
11 Sierpień, 2011 - 10:00 - 14:00

Trwają zapisy na kolejne szkolenie w ramach cyklu "Wakacje z karierą".

Celem warsztatu: Budowanie zespołu z wykorzystaniem potencjału grupowego, jest zapoznanie uczestników z procesami zachodzącymi w grupie  i rolami, jakie odgrywamy na co dzień jako uczestnicy różnych grup. Uczestnicy poznają podstawowe zasady dynamiki grupy (proces grupowy) i zaprojektują scenariusz budowania efektywnego zespołu.

Osoby które wezmą udział w szkoleniu,  będą miały także okazję poprzez aktywne ćwiczenia i gry określić własne, najczęściej przyjmowane role grupowe i dowiedzieć się jaki potencjał niesie za sobą konkretne rola. Będą mogły też podjąć zadania i role alternatywne dla zwykle przyjmowanych w swoim życiu osobistym i zawodowym, a przez to pogłębić wiedzę o sobie.

Warsztat poprowadzi Urszula Tabor - Wykładowca Uniwersytetu Śląskiego, andragog, certyfikowany trener.

Zajęcia odbędą się w czwartek, 11 sierpnia w godzinach 10.00 - 14.00 w Auli im. Kazimierza Lepszego w Rektoracie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.    BUdowB.  . Ww w

Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie telefonicznego zapisu pod numerem telefonu (32) 359 - 20 - 32. Dokonanie zapisu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Udziału w Szkoleniach Biura Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.