Szkolenie "Jak mówić, żeby nas słuchano? Wystąpienia publiczne"

Data wydarzenia:
2 Sierpień, 2012 - 09:00 - 14:00

Zapraszamy do udziału w kolejnym szkoleniu organizowanym przez Biuro Karier. Tym razem warsztaty będą dotyczyły tematyki wystąpień publicznych. Szkolenie pt. „Jak mówić, żeby nas słuchano? Rzecz o sztuce wystąpień publicznych” odbędzie się 2 sierpnia 2012 r. w godzinach 9.00 – 14.00 w auli K. Lepszego w Rektoracie UŚ.

Szkolenie obejmie tematykę związaną z autoprezentacją i komunikacją, uczestnicy dowiedzą się jak dobrze przygotować się do wystąpienia publicznego, jakie najczęściej błędy są popełniane i jak ich uniknąć; jak mówić do tłumu i jak pracować z kamerą. Poruszona zostanie także tematyka stresu podczas wystąpień oraz tego jak sobie z nim radzić. Szkolenie będzie prowadzone metodami aktywnymi, pozwalającymi na uczenie się przez działanie, a tym samym da możliwość sprawdzenia teorii w praktyce.

Zajęcia poprowadzi Agnieszka Dunaj – trener, doradca zawodowy w Biurze Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Zapisy pod numerem telefonu 32 359 20 32. Udział w szkoleniu jest równoznaczny z akceptacją regulaminu. Ilość miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.